Webinar: Radek Wyrzykowski „Teraz prędko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu”

Powiem Ci, że to jest materiał petarda!

Radek Wyrzykowski podzielił się z członkami AgileLabs.pl swoją wiedzą i doświadczeniami w iście mistrzowskim stylu! Dobrze, że to nagraliśmy! Z nagrania webinaru dowiesz się dlaczego warto przepalać dodatkowy czas na spotkania i rozmowy z zespołem poza Scrumem, gdzie leży granica między rozwojem menedżera i rozwojem zespołu oraz jakie są koszty skupiania się tylko na pracy i dowożeniu tasków.

Była jeszcze druga część, podczas której toczyły się niezwykle interesujące rozmowy i dyskusje. Tego już nie nagrywaliśmy – w tym po prostu trzeba brać udział. Wypatruj więc naszych kolejnych spotkań.

Webinar przeznaczony dla świadomych i doświadczonych specjalistów, liderów i menedżerów, którzy kierują zespołami.

Radosław Wyrzykowski, Specjalista ds. współpracy i skutecznego działania, Trener przygotowania mentalnego w sporcie. Od kilkunastu lat pracuje na styku dwóch światów – biznesu i sportu. Pełnił wszystkie specjalistyczne i menedżerskie role w HR i L&D w branży IT i finansowej. Zdobył m.in. Puchar Polski z siatkarską PGE Skrą Bełchatów oraz Mistrzostwo Polski z zespołem futbolu amerykańskiego Panthers Wrocław. Pracuje z Reprezentantami Polski, menedżerami i kadrą zarządzającą w sektorze MŚP i korporacji. Specjalizuje się w rozwoju mocnych stron, podnoszeniu efektywności osobistej oraz budowaniu skutecznych zespołów. Tworzy wartościowe i inspirujące podcasty, webinary i wideo. Wydał ebooka o przygotowaniu mentalnym. Prowadzi konsultacje 1 na 1, szkolenia i wykłady. Występuje na konferencjach i panelach dyskusyjnych. Wszystko pod wspólną marką Kierunek Skuteczność. Zerknij na to co Radek robi na co dzień:

Podobne wpisy