|

[16.03.2021] Webinar: Michał Reda + Adam Bartkiewicz: OMG! Kolejny produkt bez wartości i klientów!

Michał i Adam opowiedzą nam o tym czym jest tajemnicze Discovery, dlaczego warto zakochać się w problemie i do czego potrzebujemy eksperymentów? Podzielą się także praktycznymi wskazówkami jak rozpocząć swoją przygodę z Product Discovery!

Zapisy na ten webinar zostały już zamknięte. Zapraszamy na inne spotkania agilelabs! (jeżeli chcesz wbić na spotkanie rzutem na taśmę napisz na pawel@agilelabs.pl

Michał Reda od ponad 12 lat zajmuje się rozwijaniem i skalowaniem produktów i usług zakorzenionych w świecie digital. Rozwijał i badał platformy oraz aplikacje eduTech w 3 największych wydawnictwach edukacyjnych w Polsce. Budował własne start-up’y, w tym jeden dla funduszu inwestycyjnego. Miał także możliwość projektowania, wprowadzania na rynek i skalowania e-commercowej marki suplementów prokognitywnych w formule Direct-to-Consumer (D2C) w inkubatorze innowacji USP Zdrowie. Współtworzył i prowadził pierwszy w Polsce kompleksowy program edukacyjny dla managerów produktu – Product Management Academy. Posiada certyfikaty UX-PM, Certified Product Manager oraz Certified Growth Hacker. Przeczytaj więcej w naszej Migawce!

Adam Bartkiewicz pomaga wdrażać i skalować innowacje poprzez procesy product discovery oraz growth marketing. Przez ostatnie lata budował i wdrażał strategie Growth Marketingowe oraz rozwijał produkty w obszarach ochrony zdrowia oraz nieruchomości – jako Product Owner marki innowacyjnych suplementów diety w spółce należącej do USP Zdrowie czy jako Head of Growth marketplace-u zajmującego się mieszkaniami z rynku pierwotnego.

Rozwijał i tworzył koncepcje produktów i startupów w ramach programów EIT-Health. W każdym z projektów wdrażał i demokratyzował procesy badawcze wewnątrz organizacji, skupiając się na obszarze discovery oraz na szybkiej walidacji odpowiadając za wdrożenie oraz analizę eksperymentów w procesie Growth.

Obejrzyj ciekawe filmiki na kanale Agilelabs na YouTube

Podobne wpisy