|

Dokąd zmierza zarządzanie projektami i dlaczego PM staje się „ogarniaczem”?

Świat się zmienia, zarządzanie projektami też nie stoi w miejscu. Od niebytu, przez ustandaryzowane procesy dochodzimy do zarządzania hybrydowego i… intuicyjnego. Co się zmieniło na przestrzeni ostatniej dekady i dokąd zmierza project management? Co z PM’em zrobił Agile oraz dlaczego rynek szuka “ogarniaczy”?

Spotkanie będzie miało 2 części: w pierwszej Karolina podzieli się z nami swoim podsumowaniem (ok 20 min), w drugiej będzie można podyskutować z prowadzącą (ok 20min)

Prowadząca: Karolina Jarocka

To spotkanie już się odbyło – obejrzyj nagranie na kanale na YouTube

Doświadczony menadżer z ponad 17-letnim doświadczeniem zawodowym, w tym ponad 10-letnim w branży IT. W toku lat pracy poznałam różnej skali organizacje, od kilkunastoosobowych z kapitałem lokalnym po międzynarodowe korporacje. Miałam okazję tworzyć zaawansowane systemy dedykowane, rozwiązania e-commerce czy rozwiązania dla banków. Zarządzałam zespołami kilkuosobowymi, jak również programami liczącymi blisko 100 osób. Towarzyszyłam klientom na ich drodze w transformacjach cyfrowych czy biznesowych. Łączę pracę z pasją. Jestem autorką bloga kjarocka.pl, organizatorem pierwszego w Polsce cyklu wydarzeń “Śniadania Project Managerów”, a także autorką programu mentoringowego dla kierowników projektów. Prywatnie fanka czekolady, dobrej kawy i dobrej książki, szczęśliwa mama i żona.

Przeczytaj migawkę z Karoliną i dowiedz się więcej

Teraz przeczytaj też Roland Cuellar: Metryki agile w służbie zwinności biznesowej

Podobne wpisy