|

Silosy, zmiany i matkowanie, czyli co gryzie project managerów? Igor Mróz

Chcesz dowiedzieć się z czym borykają się Twoje koleżanki i koledzy zarządzający projektami? Podczas prelekcji omówię wyniki badania „Co Gryzie Project Managerów?”. Największego tego typu projektu badawczego w Polsce.

Dowiecie się nie tylko jakie są najczęstsze źródła problemów i czy zależą od rodzaju i wielkości firmy? Będzie również o tym, czy osobowość PMa wpływa na jego problemy oraz czy faktyczne excel jest najpopularniejszym narzędziem zarządzania projektami. Całość okraszona mocnym komentarzem, jak na twórcę firmy o nazwie Zero Bullshit Management przystało.

To spotkanie „Co gryzie project managerów?” już się skończyło – nagranie możesz obejrzeć na naszym kanale YouTube

Igor Mróz

Igor Mróz: Doświadczony Project Manager – pierwszy duży projekt poprowadził w 2003 roku. Pracował dla korporacji, MSP, startupów oraz Venture Capital w Polsce i za granicą. Obecnie prowadzi firmę szkoleniowo-doradczą Zero Bullshit Management i ta nazwa doskonale oddaje jego podejście do zarządzania.
Nie lubi długich notek biograficznych. Jego zdaniem mało kto je czyta i szkoda lasu na druk wypełnionych nimi ulotek. Kiedy widzi w BIO jakiegoś eksperta długą listę ukończonych kursów i zdobytych certyfikatów, zawsze przypomina sobie wszystkich beznadziejnych menedżerów, jakich spotkał na swojej drodze i którzy również się nimi chwalili.

Przeczytaj też opracowanie Daniel Vacanti: wybór kolejności pracy nad funkcjonalnościami.

Podobne wpisy