Webinar: Zwinne Crime Story

To spotkanie już się odbyło. Teraz jego nagranie z opowieści o grze ScrumTale możesz obejrzeć na naszym kanale na YouTube.

Zapraszamy na spotkanie z autorem gry symulacyjnej ScrumTale. ScrumTale to symulacja Scrum’a, w
której unikatowym produktem jest opowiadanie kryminalne.

Zatem celem pracy zespołów jest napisanie pod dużą presją czasu bestselerowej opowieści kryminalnej. W grze jest również element skalowania, będzie to więc przydatne dla większych organizacji. Na spotkaniu Przemek poza wprowadzeniem do gry, opowie w jaki sposób prowadzić warsztaty ScrumTale i do czego można ją wykorzystać w pracy ScrumMastera/trenera.

Gra jest doceniana przez trenerów oraz firmy z całego świata. Jest obecna na wszystkich kontynentach i w prawie 40 krajach.
Będziecie mogli zobaczyć jak wyglądają obie wersje gry (fizyczna i online) oraz zadać pytania, które urodzą się w trakcie spotkania.
Podsumowując więcej informacji na temat ScrumTale znajdziecie na blogu produktowym ScrumTale.com/blog

Przemysław Witka – Agile Coach, System Thinker and Humanist

Jest zafascynowany samoorganizacją i systemami, jakie tworzą ludzie. Posiada dyplom MBA oraz doświadczenie w dużych firmach i startup’ach, w tym jednym własnym. Przez wiele lat pracował w złożonym środowisku R&D dla Intela. Obecnie wspiera transformację Agile w Dynatrace. Ma wyjątkową okazję weryfikować Agile w praktyce, w bardzo wymagającym środowisku i na dużą skalę. Jest także trenerem w AgileBrains.pl i autorem znanej na świecie platformy symulacyjnej Agile.

Teraz przeczytaj również podsumowanie Przemek Witka: Metryki w Scrum

Podobne wpisy