Przejdź do treści

Webinar: Zwinne Crime Story

Zapraszamy na spotkanie z autorem gry symulacyjnej ScrumTale. ScrumTale to symulacja Scrum’a, w
której unikatowym produktem jest opowiadanie kryminalne.

Celem pracy zespołów (tak, jest też element skalowania) jest napisanie (pod dużą presją czasu) bestselerowej opowieści kryminalnej. Na spotkaniu Przemek poza wprowadzeniem do gry, opowie w jaki sposób prowadzić warsztaty ScrumTale i do czego można ją wykorzystać w pracy ScrumMastera/trenera.

Gra jest doceniana przez trenerów oraz firmy z całego świata. Jest obecna na wszystkich kontynentach i w prawie 40 krajach.
Będziecie mogli zobaczyć jak wyglądają obie wersje gry (fizyczna i online) oraz zadać pytania, które urodzą się w trakcie spotkania.
Więcej informacji na temat ScrumTale znajdziecie na blogu produktowym ScrumTale.com/blog

Zapisy na ten webinar już się zakończyły. Jeżeli chcesz dołączyć daj znać na email marcin @ agilelabs.pl

Przemysław Witka – Agile Coach, System Thinker and Humanist

Jest zafascynowany samoorganizacją i systemami, jakie tworzą ludzie. Posiada dyplom MBA oraz doświadczenie w dużych firmach i startup’ach, w tym jednym własnym. Przez wiele lat pracował w złożonym środowisku R&D dla Intela. Obecnie wspiera transformację Agile w Dynatrace. Ma wyjątkową okazję weryfikować Agile w praktyce, w bardzo wymagającym środowisku i na dużą skalę. Jest także trenerem w AgileBrains.pl i autorem znanej na świecie platformy symulacyjnej Agile – Scrumtale.