Webinar: Radek Orszewski „Popłyńmy pod prąd, odkryjmy Upstream Kanban!”

W świecie zwinności od lat krążą szkodliwe mity. Zespoły stawiają Tarota w Story Pointach a Product Ownerów uczy się, że backlog musi być listą. Nah..

A skąd ten backlog się bierze? Czy widzimy jak elementy w nim umieszczone starzeją się, dojrzewają, czy raczej gniją? A co z metrykami? Czy przed planowaniem Sprintu warto coś mierzyć? Doświadczenie pokazuje, że inne podejście do pracy w fazie odkrywania, dyskusji, refinementu może niezmiernie pomóc właściel(k)om produktów. To samo pozwala zespołom na zwiększenie transparencji, dostępności i rozumienia potencjalnie nadchodzącej pracy. 

Zapraszam na rejs w górę strumienia, odkrywanie Upstream Kanbanu, poznanie metryk i kadencji jakie powinny towarzyszyć temu rozwiązaniu.

Możesz obejrzeć nagranie ze spotkania pod tym linkiem >>> link do nagrania <<<

Radek Orszewski:

Praktyk wdrożeń lean i agile w branży pracy intelektualnej z ponad 15-letnim, międzynarodowym doświadczeniem. Akredytowany konsultant, coach i trener Kanban University. Ma za sobą dekadę pracy poza granicami Polski w organizacjach dostarczających produkty i usługi cyfrowe, gdzie przeprowadził udokumentowane udane ewolucje sposobów organizacji pracy i zarządzania. Pracował przy wdrożeniach w różnych domenach biznesowych od zespołów operacyjnych po zarządy firm.

Jest wykładowcą CODE University w Berlinie od 2019 prowadzi jedyny polskojęzyczny podcast o Kanban – „Kanban przy kawie”.

Po godzinach? Tata, mąż, fan Star Treka, Lego i wielu aktywności na wodzie!

Obejrzyj też nagranie z webinaru z Vasco Duarte „Dlaczego wszelkie próby poprawy estymacji są skazane na porażkę?”

Podobne wpisy