Tomek Dąbrowski: Zdobądź Everest z OKRami

OKRy (Objective and Key Results) to nie tylko świetny sposób definiowania celu bazujący na inspirującym tytule oraz zestawie metryk.

OKRy to także pewne ramy procesowe, które skłaniają pracowników do współpracy oraz do skupienia się na najważniejszych priorytetach w organizacji. Ciągle zmieniające się otoczenie (pandemia, sytuacje kryzysowe) oraz chęć wzmocnienia zaangażowania pracowników w rozwój organizacji sprawiają, że zwinny sposób pracy z celami jest obecnie jednym z priorytetów dla firm.

Zapraszam na warsztat, podczas którego wyruszymy na wyprawę na Szczyt Świata, aby móc zrozumieć jej analogię do system zarządzania celami przy użyciu podejścia Objective and Key Results.

Podczas wystąpienia poruszę między innymi następujące tematy:

  • Sposoby opisywania strategii organizacji przy pomocy OKR,
  • Struktura celu w podejściu OKRowym,
  • Dobre praktyki podczas pisania propozycji celu,

* Role i proces pracy z OKRami.

Zapisy na ten webinar zostały już zamknięte 🙂

Tomek Dąbrowski:

Jestem pasjonatem zwinnego podejścia dostarczania produktów oraz wyrażania strategii przy pomocy nowoczesnego podejścia zarządzania celami OKR (Objective and Key Results). Wprowadzanie myślenia strategicznego w organizacji jest dla mnie pierwszym krokiem do stworzenie zdrowej kultury pracy oraz skupieniu wysiłku pracowników na najważniejszych priorytetach. Specjalizuję się w budowaniu efektywnego otoczenia i prowadzeniu firmy przez zmiany. Mocno wierzę w podejście zorientowane na klienta i samoorganizujące się zespoły jako podstawę kreatywności i innowacji.

Podobne wpisy